Ostaa REG103UA-3.3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3.3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | Up to 15V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.115V @ 500mA |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | REG103UA33 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | REG103UA-3.3 |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 500mA 8-SOIC |
| Kuvaus: | IC REG LDO 3.3V 0.5A 8SOIC |
| Nykyinen - Tuotos: | 500mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 550mA |