Ostaa RG 1CV1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 3.3V @ 700mA |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Käänteinen Recovery Time (TRR): | 100ns |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | RG 1CV1CT |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -40°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RG 1CV1 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Standard 1000V (1kV) 700mA Through Hole |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| Kuvaus: | DIODE GEN PURP 1KV 700MA AXIAL |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 20µA @ 1000V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 700mA |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |