Ostaa RGEF1000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 6s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.650" L x 0.098" W (16.50mm x 2.50mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RGEF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 10.2 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 4 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | RF3259-000 RGEF1000HF |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RGEF1000 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.992" (25.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH RGE SERIES 10.0A HOLD |
| Nykyinen - Trip (It): | 17A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 10A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |