Ostaa RGEF800 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 5s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.480" L x 0.098" W (12.20mm x 2.50mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RGEF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 17.5 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 5.6 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | RF3207-000 RGEF800HF |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RGEF800 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.823" (20.90mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH RGE SERIES 8.0A HOLD |
| Nykyinen - Trip (It): | 13.6A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 8A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |