Ostaa RH04-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Peak Reverse (Max): | 400V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.15V @ 400mA |
| teknologia: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | 4-MiniDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-SMD |
| Muut nimet: | RH04DITR RH04T |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RH04-T |
| Laajennettu kuvaus: | Bridge Rectifier Single Phase 400V 500mA Surface Mount 4-MiniDIP |
| diodi Tyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | RECT BRIDGE GP 400V 0.5A MINIDIP |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 400V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 500mA |
| Email: | [email protected] |