Ostaa RHEF100-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 30V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 5.2s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.382" Dia x 0.118" W (9.70mm x 3.00mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RHEF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 430 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 180 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | RF0758-000 RHEF100-2-ND RHEF100-2TR RHEF1002 RHEF100TR RHEF100TR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RHEF100-2 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.535" (13.60mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 1A HOLD |
| Nykyinen - Trip (It): | 1.8A |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |