Ostaa RL110S-390L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±15% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" (10.00mm) Height |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | RL110S |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial - 4 Leads |
| Muut nimet: | RL110S-390K RL110S-390K-ND RL110S390K RL110S390L |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | RL110S-390L |
| induktanssi: | 39µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 2.52MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 8.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 39µH Shielded Wirewound Inductor 2A 76 mOhm Max Radial - 4 Leads |
| Kuvaus: | FIXED IND 39UH 2A 76 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 76 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 2A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |