Ostaa RL181S-272J-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | RL181S |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 70 @ 50kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RL181S-272J-RC |
| induktanssi: | 2.7mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 480kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 2.7mH Shielded Wirewound Inductor 55mA 5.8 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 2.7MH 55MA 5.8 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 5.8 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 55mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |