Ostaa RLB0608-391KL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | RLB |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RLB0608-391KL |
| induktanssi: | 390µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.295" (7.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 796kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 3MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 390µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 6 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 390UH 150MA 6 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 6 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 150mA |