Ostaa RLR07C2002FMB14 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 |
| Resistance (ohmia): | 20k |
| Virta (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | RLR07C2002FMB14-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RLR07C2002FMB14 |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Epäonnistumisprosentti: | M (1%) |
| Laajennettu kuvaus: | 20k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |
| Kuvaus: | RES 20K OHM 1% 1/4W AXIAL |
| Sävellys: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |