Ostaa RLR32C2000FPRSL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 |
| Resistance (ohmia): | 200 |
| Virta (wattia): | 1W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | RLR32C2000FPRSL-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RLR32C2000FPRSL |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Epäonnistumisprosentti: | P (0.1%) |
| Laajennettu kuvaus: | 200 Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film |
| Kuvaus: | RES 200 OHM 1% 1W AXIAL |
| Sävellys: | Metal Film |
| Email: | [email protected] |