Ostaa RLY50000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 50 ~ 280 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3 ~ 32VDC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | RLY5 |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Hockey Puck with Heat Sink |
| lähtö Tyyppi: | AC, Zero Cross |
| Muut nimet: | RLC532 RLY50000-ND |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 2 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RLY50000 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 45A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck with Heat Sink |
| Kuvaus: | RELAY SSR SPST-NO 45A |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |