Ostaa RN60C4531FRE6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Sarja: | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Resistance (ohmia): | 4.53k |
| Virta (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | RN60C4531FRE6-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RN60C4531FRE6 |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 4.53k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Kuvaus: | RES 4.53K OHM 1/4W 1% AXIAL |