Ostaa RN60D2001FRE6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm) |
| Sarja: | Military, MIL-R-10509/1, RN60 |
| Resistance (ohmia): | 2k |
| Virta (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 1135-1405-1 1135-1405-1-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RN60D2001FRE6 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Kuvaus: | RES 2K OHM 1/4W 1% AXIAL |