Ostaa RN65C1332FRE6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Sarja: | Military, MIL-R-10509/2, RN65 |
| Resistance (ohmia): | 13.3k |
| Virta (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | RN65C1332FRE6-MIL |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 175°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RN65C1332FRE6 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 13.3k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film |
| Kuvaus: | RES 13.3K OHM 1/2W 1% AXIAL |