Ostaa RNCF1210BTE270R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±0.1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±25ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 1210 |
| Koko / Dimension: | 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) |
| Sarja: | RNCF |
| Resistance (ohmia): | 270 |
| Virta (wattia): | 0.333W, 1/3W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RNCF1210BTE270R |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 270 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Kuvaus: | RES SMD 270 OHM 0.1% 1/3W 1210 |