Ostaa RNCF2512DTE6K20 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±0.5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±25ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 2512 |
| Koko / Dimension: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Sarja: | RNCF |
| Resistance (ohmia): | 6.2k |
| Virta (wattia): | 0.5W, 1/2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RNCF2512DTE6K20 |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| ominaisuudet: | Automotive AEC-Q200 |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 6.2k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Kuvaus: | RES SMD 6.2K OHM 0.5% 1/2W 2512 |