Ostaa RPS1A561MCN1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | FPCAP, RPS |
| Ripple Current - matala taajuus: | 530mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 5.3A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-3847-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RPS1A561MCN1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.488" (12.40mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 560µF ±20% 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 13 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V SMD |
| kapasitanssi: | 560µF |