Ostaa RSA0E561MCN1GS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 2.5V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymer |
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | FPCAP, RSA |
| Ripple Current - matala taajuus: | 360mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus: | 3.6A @ 100kHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 493-7367-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RSA0E561MCN1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 560µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 13 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD |
| kapasitanssi: | 560µF |