Ostaa RSN-10-100B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±0.1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±15ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm) |
| Sarja: | RSN |
| Resistance (ohmia): | 0.01 |
| Virta (wattia): | 1W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Rectangular Case |
| Muut nimet: | 696-1762 |
| Käyttölämpötila: | 30°C ~ 70°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RSN-10-100B |
| Lead Style: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.380" (35.05mm) |
| ominaisuudet: | Current Sense |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 0.01 OHM 0.1% 1W |
| Sävellys: | Metal Element |
| Päällystys, Kotelomalli: | - |
| Email: | [email protected] |