Ostaa RT1206FRE07121RL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±50ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 1206 |
| Koko / Dimension: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Sarja: | RT |
| Resistance (ohmia): | 121 |
| Virta (wattia): | 0.25W, 1/4W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 155°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RT1206FRE07121RL |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 121 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Kuvaus: | RES SMD 121 OHM 1% 1/4W 1206 |