Ostaa RT1A040ZPTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±10V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-TSST |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 30 mOhm @ 4A, 4.5V |
| Tehonkulutus (Max): | 1.25W (Ta) |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 8-SMD, Flat Lead |
| Muut nimet: | RT1A040ZPDKR |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RT1A040ZPTR |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2350pF @ 6V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 30nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | P-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | P-Channel 12V 4A (Ta) 1.25W (Ta) Surface Mount 8-TSST |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 1.5V, 4.5V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 12V |
| Kuvaus: | MOSFET P-CH 12V 4A TSST8 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 4A (Ta) |
| Email: | [email protected] |