Ostaa RT2512CKB0744R2L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±0.25% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±10ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 2512 |
| Koko / Dimension: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Sarja: | RT |
| Resistance (ohmia): | 44.2 |
| Virta (wattia): | 0.75W, 3/4W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2512 (6432 Metric) |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RT2512CKB0744R2L |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| ominaisuudet: | Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 44.2 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film |
| Kuvaus: | RES SMD 44.2 OHM 0.25% 3/4W 2512 |
| Sävellys: | Thin Film |
| Email: | [email protected] |