Ostaa RT9025-25GSP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V, 0.8 V ~ 5 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.4 V ~ 5 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.23V @ 2A |
| Toimittaja Device Package: | 8-SOP-EP |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed or Adjustable |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Muut nimet: | 1028-1009-2 RT902525GSP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RT9025-25GSP |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 2.5V, 0.8 V ~ 5 V 2A 8-SOP-EP |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V/ADJ 2A 8SOP |
| Nykyinen - Tuotos: | 2A |
| Nykyinen - Raja (Min): | - |
| Email: | [email protected] |