Ostaa RT9058-30GVL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 3V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3.5 V ~ 36 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | 0.3V @ 10mA |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-3L |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | RT9058-30GVLTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RT9058-30GVL |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3V 100mA SOT-23-3L |
| Kuvaus: | IC REG LDO 100MA LOW IQ SOT-23-3 |
| Nykyinen - Tuotos: | 100mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 115mA |
| Email: | [email protected] |