Ostaa RT9064-25GX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 2.5V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 3.5 V ~ 14 V |
| Jännite - Dropout (tyypillinen): | - |
| Toimittaja Device Package: | SOT-89-3 |
| Sarja: | - |
| Regulator Topologia: | Positive Fixed |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-243AA |
| Muut nimet: | 1028-1309-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Regulators: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RT9064-25GX |
| Laajennettu kuvaus: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA SOT-89-3 |
| Kuvaus: | IC REG LDO 2.5V 0.2A |
| Nykyinen - Tuotos: | 200mA |
| Nykyinen - Raja (Min): | 240mA |