Ostaa RUEF500-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 30V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 14.5s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.551" L x 0.120" W (14.00mm x 3.00mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RUEF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 50 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 10 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | F11832-000 RF2740-000 RUEF500-2-ND RUEF5002 RUEF500TR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RUEF500-2 |
| Lead Spacing: | 0.400" (10.15mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.949" (24.10mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 30V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 5A |
| Nykyinen - Trip (It): | 10A |
| Nykyinen - Max: | 100A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 5A |
| Hyväksynnät: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |