Ostaa RUSBF135 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 4.5s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.350" L x 0.118" W (8.90mm x 3.00mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RUSBF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 112 mOhm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 40 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | RF3388-000 RUSBF135HF |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RUSBF135 |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | FUSE USB RESETTABLE 1.35A HOLD |
| Nykyinen - Trip (It): | 2.7A |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1.35A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |