Ostaa RWR89SR698FSB12 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±400ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) |
| Sarja: | Military, MIL-PRF-39007, RWR89S |
| Resistance (ohmia): | 0.698 |
| Virta (wattia): | 3W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | RWR89SR698FSB12-MIL |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 250°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RWR89SR698FSB12 |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Military, Moisture Resistant |
| Epäonnistumisprosentti: | S (0.001%) |
| Laajennettu kuvaus: | 0.698 Ohm ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound |
| Kuvaus: | RES 0.698 OHM 3W 1% WW AXIAL |
| Sävellys: | Wirewound |
| Email: | [email protected] |