Ostaa RXE010S BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 60V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 4s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.291" Dia x 0.120" W (7.40mm x 3.00mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RXE |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 7.5 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 2.5 Ohm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | RXE010-S RXE010-S-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | RXE010S |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.457" (11.60mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH RXE SERIES 0.50A .3" |
| Nykyinen - Trip (It): | 200mA |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 100mA |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |