Ostaa RXEF040-AP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 72V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 3.8s |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.299" Dia x 0.118" W (7.60mm x 3.00mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, RXEF |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 1.29 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 550 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | RXEF040-APCT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | RXEF040-AP |
| Lead Spacing: | 0.199" (5.05mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 72V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC RESET 0.4A AMMO |
| Nykyinen - Trip (It): | 800mA |
| Nykyinen - Max: | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 400mA |
| Hyväksynnät: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |