Ostaa S8012DTP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.6V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 800V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| Toimittaja Device Package: | TO-252, (D-Pak) |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Standard Recovery |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | S8012DTP |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 800V 12A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) |
| Kuvaus: | SCR NON-SENS 800V 12A TO-252 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 12A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 7.6A |
| Nykyinen - Off State (Max): | 20µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 100A, 120A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 40mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 20mA |