Ostaa SBSPP1000472MXT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| arvot: | C = 4700pF |
| Tyyppi: | Low Pass |
| teknologia: | LC (Pi) |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | SBSP |
| Resistance - Channel (ohmia): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad |
| Muut nimet: | 1608-1216-2 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SBSPP1000472MXT |
| Korkeus: | 0.071" (1.80mm) |
| suodattimien järjestys: | 3rd |
| Laajennettu kuvaus: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4700pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad |
| ESD Protection: | No |
| Kuvaus: | FILTER LC(PI) 4700PF SMD |
| nykyinen: | 1A |
| Keskus / rajataajuus: | - |
| vaimennus Arvo: | 37dB @ 100MHz |