Ostaa SDR1105-330KL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | SDR1105 |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SDR1105-330KLTR SDR1105330KL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SDR1105-330KL |
| induktanssi: | 33µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 100 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 33UH 2.6A 100 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 100 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 2.6A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 5A |