Ostaa SL08 12101-A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Sarja: | miniAMP |
| R @ Nykyinen: | 0.80 Ohm |
| R 25 ° C: | 120 Ohm |
| Muut nimet: | 570-1274 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SL08 12101-A |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 120 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Halkaisija: | 0.315" (8mm) |
| Kuvaus: | ICL 120 OHM 20% 1A 8MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 1A |
| Hyväksynnät: | UR |
| Email: | [email protected] |