Ostaa SL22 14005 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±25% |
|---|---|
| Sarja: | SL22 |
| R @ Nykyinen: | 0.12 Ohm |
| R 25 ° C: | 14 Ohm |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 570-1038 SL2214005 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SL22 14005 |
| Lead Spacing: | 0.307" (7.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 14 Ohm Ohm ±25% 0.866" (22mm) |
| Halkaisija: | 0.866" (22mm) |
| Kuvaus: | ICL 14 OHM 25% 5A 22MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 5A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |