Ostaa SMDH120-2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 16V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 2s |
| Paksuus (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Koko / Dimension: | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Sarja: | PolySwitch®, SMD |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 150 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 2-SMD |
| Muut nimet: | SMDH120-2DKR |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SMDH120-2 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 16V Ih Surface Mount 2-SMD |
| Kuvaus: | POLYSWITCH PTC 1.2A SMD |
| Nykyinen - Trip (It): | 2.3A |
| Nykyinen - Max: | 50A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 1.2A |
| Hyväksynnät: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |