Ostaa SN65LVDS108DBTG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 38-TSSOP |
| Signaalin ilmastointi: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ulostulo: | LVDS |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 x 1:8 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SN65LVDS108DBTG4 |
| panos: | LVDS |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:8 Channel 400Mbps 38-TSSOP |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER 1CH 38TSSOP |
| Viiveaika: | 2.8ns |
| Datanopeus (maksimi): | 400Mbps |
| Nykyinen - Supply: | 62mA |
| Kapasitanssi - Input: | 5pF |
| Sovellukset: | - |
| Email: | [email protected] |