Ostaa SN65LVPE502RGET BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Buffer, ReDriver |
| Toimittaja Device Package: | 24-VQFN (4x4) |
| Signaalin ilmastointi: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | VML |
| Muut nimet: | 296-27453-6 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SN65LVPE502RGET |
| panos: | CML |
| Laajennettu kuvaus: | Buffer, ReDriver 2 Channel 5Gbps 24-VQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC REDRIVER USB 3.0 2CH 24VQFN |
| Viiveaika: | 290ps |
| Datanopeus (maksimi): | 5Gbps |
| Nykyinen - Supply: | 100mA |
| Kapasitanssi - Input: | 1.25pF |
| Sovellukset: | USB 3.0 |
| Email: | [email protected] |