Ostaa SN74ABT7819A-30PH BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 80-QFP (14x20) |
| Sarja: | 74ABT |
| uusintalähetyksien Capability: | No |
| Ohjelmoitava Liput Support: | Yes |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 80-BQFP |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| muistin koko: | 18K (512 x 18 x 2) |
| Valmistajan osanumero: | SN74ABT7819A-30PH |
| toiminto: | Synchronous |
| FWFT Support: | No |
| expansion: | - |
| Kuvaus: | IC SYNC FIFO MEM 512X18X2 80-QFP |
| Datanopeus: | 33.3MHz |
| Nykyinen - Supply (Max): | 95mA |
| Linja Suunnattu: | Bi-Directional |
| Access Time: | 14ns |
| Email: | [email protected] |