Ostaa SN75LBC172A16DWRG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Driver |
| Toimittaja Device Package: | 16-SOIC |
| Sarja: | - |
| protokolla: | RS422, RS485 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |