Ostaa SRF1280-8R2Y BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±30% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 32.8µH |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRF1280 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRF1280-8R2YDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRF1280-8R2Y |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 8.2µH |
| Korkeus: | 0.315" (8.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 19.1 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 8.2UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | 71.4 mOhm Max |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 19.1 mOhm Max |
| Nykyinen saturaatio - sarja: | 6.09A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain: | 12.2A |
| Virta-arvo - sarja: | 3.16A |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 6.32A |