Ostaa SRF3216A-221Y BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 50V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | SRF3216A |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Muut nimet: | SRF3216A-221YDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRF3216A-221Y |
| Induktanssi @ Taajuus: | - |
| Impedanssi @ Taajuus: | 220 Ohm @ 100MHz |
| Korkeus (Max): | 0.087" (2.20mm) |
| Suodatintyyppi: | Signal Line |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 220 Ohm @ 100MHz 300mA DCR 450 mOhm |
| Kuvaus: | CMC 300MA 2LN 220OHM SMD AECQ200 |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 450 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 300mA |