Ostaa SRR0906-101YL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±15% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR0906 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR0906-101YL |
| induktanssi: | 100µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.248" (6.30mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 7.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 100µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 420 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 100UH 700MA 420 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 420 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 700mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 900mA |