Ostaa SRR1208-332KL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR1208 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 252kHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR1208-332KLDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR1208-332KL |
| induktanssi: | 3.3mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 500kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 3.3mH Shielded Wirewound Inductor 320mA 6.4 Ohm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.3MH 320MA 6.4 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 6.4 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 320mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 350mA |
| Email: | [email protected] |