Ostaa SRR1210-330M BYCHPS: llä
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR1210 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 16 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR1210-330MTR SRR1210330M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR1210-330M |
| induktanssi: | 33µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 6.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 4.4A 52 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 33UH 4.4A 52 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 52 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 4.4A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 3.7A |