Ostaa SRR7032-330M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Koko / Dimension: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | SRR7032 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 23 @ 2.52MHz |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | SRR7032-330MDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | SRR7032-330M |
| induktanssi: | 33µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 20MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 760mA 200 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 33UH 760MA 200 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 200 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 760mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 860mA |
| Email: | [email protected] |