Ostaa ST1-DC24V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 2.4 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 380VAC, 250VDC - Max |
| Sarja: | ST |
| Release Time: | 10ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Muut nimet: | 255-1290 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 60°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan osanumero: | ST1-DC24V |
| ominaisuudet: | Sealed - Fully |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 24VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 8A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 2.4 kOhms |
| Coil Virta: | 240 mW |
| Coil Current: | 10mA |