Ostaa STB80NF55L-06T4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | D2PAK |
| Sarja: | STripFET™ II |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 6.5 mOhm @ 40A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 300W (Tc) |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Muut nimet: | 497-12541-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | STB80NF55L-06T4 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4850pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 136nC @ 5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 55V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 80A (Tc) |