Ostaa STGIB10CH60TS-L BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Isolation: | 1500Vrms |
|---|---|
| Jännite: | 600V |
| Tyyppi: | IGBT |
| Sarja: | SLLIMM™ |
| Pakkaus / Case: | 26-PowerDIP Module (1.134", 28.80mm) |
| Muut nimet: | 497-16111-5 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | STGIB10CH60TS-L |
| Laajennettu kuvaus: | Power Driver Module IGBT 3 Phase Inverter 600V 15A 26-PowerDIP Module (1.134", 28.80mm) |
| Kuvaus: | SLLIMM(TM) - 2ND SERIES IPM, 3-P |
| nykyinen: | 15A |
| kokoonpano: | 3 Phase Inverter |
| Email: | [email protected] |